Logistika on kiirelt arenev valdkond, mille pidevate uute arengutega kursis olek võib üsna raske olla. Usaldades oma kauba liikumise asjatundjate kätesse võidavad kõik osapooled raha ja hoiavad kokku suure hulga väärtuslikku aega.

Eesti on transpordi seisukohast juba aastasadu oluline paik, kuhu viivad erinevad kaubateed, mis läbivad sadamaid, maanteid ja tänapäeval ka lennuväljasid. Pole siis mingi ime, et transporditeenus ja sellega kaasnevad logistikateenused on siinmail suure au sees juba Tallinna Hansalinnaks olemise aegadest alates 1346 aastast.

Tänapäeva Tallinn

Dokid ja Kalamaja madruste elamud on tänapäeval asendunud kõrgtehnoloogiliste kaubaterminalide ja värviliste konteineritega, aga just nagu ennemuiste ei saa me senini hakkama ilma laiast maailmast kaupa sisse eksportimata, ega ilma oma kaupa teistele turgudele importimata. Logistikast on saanud terve omaette teadus ja majandusharu, mis korrektselt rakendades aitab kokku hoida nii väärtuslikku aega, kui kallist raha.

Arvestades Eesti asukohta maailmakaardil on meil alati oluline olnud transiit ja suur osa kaubast ei jää siia, vaid liigub läbi moodsate konteinerterminalide ja transpordikeskuste edasi Euroopa, või Venemaa suunas.

Tihe kaubavahetus on Eestil ka oma naabrite Läti, Leedu ja Soomega ja tänu pikaaegsetele kogenud koostööpartneritele nendes riikides, suudame me teile pakkuda väga kvaliteetset ja soodsat teenust terves meie koduregioonis.

Komfortrans OÜ asub Maardus, sest logistika korraldamiseks on Maardu oma heade tee- ja raudtee-ühedustega ja sadama ja lennujaama lähedusega ideaalne asukoht.

Logistika teenused

Tänapäeva transpordifirmad keskenduvad peamiselt rahvusvahelistele  Ladu väravad seestkaubavedudele ja erinevatele veoteenustele. Komfortrans OÜ pakub lisaks kauba sujuvale liigutamisele punktist A punkti B, ka kvaliteetset ekspedeerimisteenust ja mitmekülgset abi dokumentide ja tolli teenustega. Ladu väravad seest
Kauba liikumise juures tekib tihtipeale ka vajadus kauba ladustamiseks – ka sellega saame me teile abiks olla, küsi ainult endale sobivat lahendust.
Üle kümne aasta pikkune kogemus kohalikul transporditurul teeb meie spetsialistidest tõelised kohalike olude asjatundjad ja meiega koostööd tehes, võite te ise keskenduda oma ärile, samal ajal, kui meie kanname hoolt logistika eest.

Maardu – ideaalne asukoht

Asume Maardus, mis on tõeline transpordi ja logistika firma unelmate asukoht, sest lähedal on nii Muuga sadam, Tallinna Lennuväli, raudteeühendus, kui ka suurepärane ühendus maanteedega. Sedasi on meil ideaalne stardipositsioon korraldamaks kaupade liikumist nii Eestis, Baltikumis, Euroopas, kui ka terves maailmas.

Raudteed, sadamad ja maanteed

Maardu linnas tegutseb seetõttu terve hulk sarnaseid ettevõtteid, kelle hulgas on ka mitmeid meie häid koostööpartnereid, kellega koos katame me oma logistika võrgustikuga Balti riigid ja terve Euroopa.